slideshowslideshow

Juice PLUS+® Premium – Lepsza jakość życia!

 • To łatwy sposób dostarczenia organizmowi koncentratów ze świeżo zebranych i w pełni dojrzałych owoców, które zawierają najwięcej wartościowych składników.
 • Skorzystajcie Państwo z esencjonalnych składników soku i miąższu z owoców, warzyw i owoców jagodowych w formie suszonej.
890/501

Zebrane dla Juice PLUS+®

Owoce wykorzystywane do produkcji Juice PLUS+® rosną w miejscach pełnych słońca. Zarówno jakość zbieranych naturalnych produktów, jak i swoisty proces suszenia, odpowiadają najwyższym wymogom oraz gwarantują zachowanie jak największej ilości wtórnych metabolitów.

Jako producent, utrzymujemy długotrwałe i partnerskie relacje z naszymi dostawcami. Zaufanie i zrównoważony rozwój tworzą podstawę jakości naszych produktów.

 • Annette R.

  Annette R.

  "Booster jest najlepszy. Jestem przekonana, że Booster w połączeniu z Juice PLUS+® likwiduje u mnie wszelkie ataki "wilczego głodu". Baton, natomiast, to mój "FAST FOOD" - zawsze i wszędzie mogę go ze sobą zabrać i w każdej chwili zjeść. No i jeszcze ten codziennie informujący Uśmieszek!"

 • Douglas M.

  Douglas M.

  "Moim celem, jako sportowca, było pozbycie się paru kilogramów zbędnego tłuszczu. Nie mogłem w to uwierzyć, że zaledwie po 6 tygodniach zgubiłem 4 kg czystej tkanki tłuszczowej, zyskując przy tym 2 kg mięśni. Fantastyczne jest to, jak łatwo udało mi się tego dokonać! Teraz czuję się znacznie lepiej niż wcześniej!"

 • Guntram G.

  Guntram G.

  "Kiedy rozpoczynałem program kontroli masy ciała, ważyłem 93 kg przy wzroście 1,80 m (BMI 28,7 kg/m2). Od tego czasu schudłem 17 kg i jestem w stanie przez dłuższy czas utrzymać tę wagę bez większych problemów."

 • Hans Josef J.

  Hans Josef J.

  "Juice PLUS+® Healthy Steps oraz Produkty Shape całkowicie zmieniły moje przekonanie dotyczące nawyków żywieniowych."

 • Kerstin N.

  Kerstin N.

  "Mnie - osobę młodą, zainteresowaną sportem Juice PLUS+® Shape zafascynował nie tylko z powodu utraty paru zbędnych kilogramów, ale także dlatego, że bez większego wysiłku, w każdej chwili mam możliwość sięgnięcia po wyjątkowo zdrowe przekąski."

 • Ryszard G.

  Ryszard G.

  „Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, dlatego niełatwo przekonać mnie do nowego produktu bez twardych dowodów naukowych. Produkt Juice PLUS+® został przebadany przez naukowców z wielu ośrodków, a ich badania dowodzą jego wysokiej skuteczności i bezpieczeństwa. W ciągu 1,5 miesięcznego stosowania Juice PLUS+® Shape i Juice PLUS+® Premium udało mi się zmniejszyć masę ciała o 12 kg."

Program pełen zdrowia, pochodzący prosto z natury, w wygodnym pakiecie!

Zobacz szczegóły!

Kochasz życie i kochasz siebie. Co za tym idzie zawsze chcesz tego, co najlepsze dla Ciebie, dla Twojego życia i dla Twojego ciała. Chcesz czuć się dobrze? Wybierz Juice PLUS+® COMPLETE. To naprawdę wszystko, czego potrzebujesz!

Zobacz szczegóły!


640/360

© Copyright 2015 NSA GmbH, Handcrafted by kubus media.